Centres participants

Centres que formen part del programa

El llistat de centres està ordenat alfabèticament.

  • Institut Escola 3 d'Abril Móra la Nova
  • Escola Agnès de Sitges Sitges
  • Escola Àgora Girona
  • Escola Agrupació Sant Jordi Fonollosa
  • Institut Alba del Vallès Sant Fost de Campsentelles
  • Escola Aldric Cassà de la Selva
  • Escola Alfred Mata Puig-reig
  • Escola Alfred Potrony Térmens
  • ZER Alt Berguedà Vallcebre
  • Escola Ametllers Sant Joan de Vilatorrada
  • Escola Angela Bransuela Mataró
  • Escola Àngela Roca Viladecans
  • Vedruna Àngels Barcelona
  • Escola Anselm Clavé Cornellà de Llobregat
  • Escola Antaviana Barcelona
  • Escola Antoni Botey Badalona
  • Escola Antoni Brusi Barcelona
  • Escola Antoni Doltra Pineda de Mar
  • Escola Antoni Gaudí Sant Boi de Llobregat
  • Escola Antoni Grau Minguell Sant Quintí de Mediona
  • Institut Antoni Pous i Argila Manlleu
  • Escola Antoni Vilanova Falset
  • Institut Apel•les Mestres L'Hospitalet de Llobregat
  • Escola Arc Iris Barcelona
  • Institut Arnau Cadell Sant Cugat del Vallès
  • Institut arquitecte Manuel Raspall Cardedeu
  • Institut Arraona Sabadell
  • Escola Arrels Santa Margarida i Els Monjos
  • Escola Arrels Barcelona
  • Escola Arrels I Solsona
  • Escola Arrels II Solsona
  • Escola Arrels-Esperança Badalona
  • Asunción de Ntra. Sra. Barcelona
  • Escola Avenç Sant Cugat del Vallès
  • Escola Bac de Cerdanya Alp
  • Secció d'Institut de Badalona Badalona
  • Institut Badalona VII Badalona
  • Col•legi Badalonès Badalona
  • Institut Baix a mar Vilanova i la Geltrú
  • ZER Baix Berguedà Olvan
  • Institut Baix Montseny Sant Celoni
  • Escola Pia de Balaguer Balaguer
  • Escola Balandrau Girona
  • Escola Baloo Barcelona
  • Escola Barcanova Santa Perpètua de Mogoda
  • Institut Barcelona-Congrés Barcelona
  • Escola Barnola Avinyó
  • Escola Baró de Viver Barcelona
  • Escola Barrufet Sant Boi de Llobregat
  • Escola Barrufet Barcelona
  • Escola Bellaterra Cerdanyola del Vallès
  • Escola Benviure Sant Boi de Llobregat
  • Vedruna Berga Berga
  • ZER Berguedà Centre Vilada
  • Escola Bernat de Boïl Barcelona
  • Institut Bernat el Ferrer Molins de Rei
  • Escola Bertí L'Ametlla del Vallès
  • Escola de Bordils Bordils
  • Escola del Bosc de Montjuïc Barcelona
  • Escola Pia Caldes Caldes de Montbui
  • Escola Camins Les Franqueses del Vallès
  • Escola Can Besora Mollet del Vallès
  • Escola Can Manent Cardedeu
  • Escola Can Palmer Viladecans
  • Escola Can Roca Castelldefels
  • Institut Escola Can Roca Terrassa
  • Secció d'Institut Cardener Sant Joan de Vilatorrada
  • Escola Carlit Barcelona
  • Escola Carme Auguet Girona
  • Escola Carme Guasch i Darné Figueres
  • Escola Carrilet Palafrugell
  • Escola Casa Nostra Banyoles
  • Escola Casablanca Sant Boi de Llobregat
  • Escola Casals-Gràcia Manlleu
  • Casp Sagrat Cor de Jesús Barcelona
  • Escola Castell de Calafell Calafell
  • Escola Castell d'Òdena Òdena
  • Escola Cau de la guineu Corbera de Llobregat
  • Secció d'Institut de Cervelló Cervelló
  • Escola Cervetó Granollers
  • Escola Cérvola Blanca Sant Martí de Tous
  • Escola Charlie Rivel L'Hospitalet de Llobregat
  • Escola Ciutat Cooperativa Sant Boi de Llobregat
  • Col•legi Claret Barcelona
  • Col•legi Claver Raimat - Jesuïtes Lleida Lleida
  • Escola del Clot - Jesuïtes el Clot Barcelona
  • Escola Collaso i Gil Barcelona
  • Escola Collbaix Sant Joan de Vilatorrada
  • Escola Collserola Sant Cugat del Vallès
  • Escola Colònia Güell Santa Coloma de Cervelló
  • ZER Conca de Barberà Solivella
  • Escola Congrés-Indians Barcelona
  • Escola Consol Ferré Amposta
  • Cor de Maria d'Olot Olot
  • Col•legi Cor de Maria-Sabastida Barcelona
  • Institut de Cornellà Cornellà de Llobregat
  • Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
  • Escola Daina-Isard Olesa de Montserrat
  • Institut Escola Daniel Mangrané Jesús (EMD de Tortosa)
  • Escola Decroly Barcelona
  • Escola Diocesana de Navàs Navàs
  • Escola Doctor Alberich i Casas Reus
  • Escola Doctor Arruga de Begur Begur
  • Escola Doctor Ferran Corbera d'Ebre
  • Escola Doctor Trueta Viladecans
  • Escola Dolors Almeda Cornellà de Llobregat
  • Escola Dolors Monserdà-Santapau Barcelona
  • Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
  • Secció d'Institut Dosrius Dosrius
  • Escola Dovella Barcelona
  • Escola Dr. Masmitjà Girona
  • Escola Edumar Castelldefels
  • Vedruna El Carme Sant Sadurní d'Anoia
  • Escola El Castellot Castellví de la Marca
  • Escola El Drac Pacs del Penedès
  • ZER El Francolí Picamoixons (Valls)
  • Escola El Martinet Ripollet del Vallès
  • Escolàpies El Masnou El Masnou
  • Escola El Miracle Tarragona
  • Escola El Morrot Olot
  • Escola El Morsell Olivella
  • Escola El Puig Prullans
  • Escola cooperativa El Puig Esparreguera
  • Escola El Roure Sant Fost de Campsentelles
  • Escola El Roure Gros Santa Eulàlia de Riuprimer
  • Escola El Sagrer Barcelona
  • Escola El Temple Tortosa
  • Escola El Turó Montcada i Reixac
  • Escola El Vallès Terrassa
  • Institut El Vern Lliçà de Vall
  • Escola Eladi Homs Valls
  • Elisabeth Salou
  • Escola Elisenda de Montcada Barcelona
  • Escola Els Aigüerols Santa Perpètua de Mogoda
  • Els Arcs Barcelona
  • Escola Els Pins Castelldefels
  • Centre Escolar Empordà Roses
  • Escola Empordanet La Bisbal d'Empordà
  • Escola Encants Barcelona
  • Escola Enric Grau Fontseré Flix
  • Escola Enxaneta Valls
  • Escola Enxaneta Terrassa
  • Escola Espai 3 Sant Joan Despí
  • Escola Estel Guinardó Barcelona
  • Escola Esteve Barrachina Sitges
  • Institut Europa L'Hospitalet de Llobregat
  • Escolàpies Figueres Figueres
  • Escola Fluvià Barcelona
  • Escola Font del Roure Masquefa
  • Escola Fontmartina Santa Maria de Palautordera
  • Escola Font-rúbia Font-rubí
  • Escola Fort Pienc Barcelona
  • Institut Escola Francesc Cambó i Batlle Verges
  • Escola Francesc Macià Òrrius
  • Institut Francesc Ribalta Solsona
  • Freta Educació Maresme Calella
  • Escola Frigolet Porqueres
  • Escola Fructuós Gelabert Barcelona
  • Institut Gabriela Mistral Sant Vicenç dels Horts
  • Escola Garbí Pere Vergés de Badalona Badalona
  • Escola Garbí Pere Vergés d'Esplugues Esplugues de Llobregat
  • Escola Gayarre Barcelona
  • Escola GEM Mataró
  • Germanes Bertomeu Mataró
  • Escola Germans Corbella Cardedeu
  • Escola Ginebró Llinars del Vallès
  • Escola de Gironella Gironella
  • Escola Vedruna Gràcia Barcelona
  • Escola Pia Granollers Granollers
  • Institut de Granollers Granollers
  • Escola Gravi, sccl Barcelona
  • Escoles Griselda Barcelona
  • Escola Guillem de Montgrí Torroella de Montgrí
  • Escola Guinardó, sccl Barcelona
  • Escola Horitzó Barcelona
  • La Salle Horta Barcelona
  • Escola Hortsavinyà Tordera
  • Escola Pia Igualada Igualada
  • Escolàpies Igualada Igualada
  • Vedruna Immaculada Barcelona
  • Col•legi Immaculada Concepció Barcelona
  • Infant Jesús - Jesuïtes Sant Gervasi Barcelona
  • IPSE Barcelona
  • Escola Ítaca Manresa
  • Escola Jacint Verdaguer Pallejà
  • Institut Escola Jacint Verdaguer Sant Sadurní d'Anoia
  • Col•legi Jardí Granollers
  • Escola Jaume Balmes Sant Feliu de Codines
  • Institut Jaume Mimó Cerdanyola del Vallès
  • Jesus Maria Badalona
  • Institut Joan d'Àustria Barcelona
  • Escola Joan Juncadella Sant Vicenç dels Horts
  • Escola Joan Miró Miami Platja (Montroig del Camp)
  • Escola Joan Miró Canovelles
  • Institut Joan Oró Lleida
  • Escola Joan Pelegrí Barcelona
  • Escola Annexa Joan Puigbert Girona
  • Joan Roig Tarragona
  • Centre d'estudis Joan XXIII - Jesuïtes Bellvitge L'Hospitalet de Llobregat
  • Escola Joaquim Palacín Bellvís
  • Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
  • Institut Joaquin Bau Tortosa
  • Escola Joc de la Bola Lleida
  • Escola José Echegaray Martorell
  • Escola Josep Carner Badalona
  • Escola Josep Gras Sant Llorenç Savall
  • Escola Josep Masclans Vallbona d'Anoia
  • Escola Josep Peñuelas del Rio La Jonquera
  • Institut Josep Puig i Cadafalch Mataró
  • Escola Joviat Manresa
  • Institut Juan Manuel Zafra Barcelona
  • Col•legi Kostka - Jesuïtes Gràcia Barcelona
  • La Canaleta Vila-seca
  • ZER La Cerdanya Llívia
  • Escola La Falguera Vilanova del Vallès
  • Escola La Farga Salt
  • Escola La Farigola del Clot Barcelona
  • Escola La Floresta Sant Cugat del Vallès
  • Escola La Guàrdia Sant Vicenç dels Horts
  • Escola La Immaculada Vilassar de Dalt
  • Escola La Llacuna Barcelona
  • Escola La Maquinista Barcelona
  • Escola La Marina L'Hospitalet de Llobregat
  • Escola La Mitjana Lleida
  • Escola La Muntanyeta Barcelona
  • Escola La nostra llar Sabadell
  • Escola La Pau Barcelona
  • Institut La Plana Vic
  • Institut La Sedeta Barcelona
  • Escola La Serreta Santpedor
  • Secció d'Institut La Sínia Parets del Vallès
  • Escola La Sínia Molins de Rei
  • Institut Escola La Tordera Santa Maria de Palautordera
  • Institut La Valira La Seu d'Urgell
  • Escola La Vila Palamós
  • Escola La Vitxeta Reus
  • Escola Labouré Barcelona
  • Escola Lacustària Llagostera
  • Escola L'Arenal de Llevant Barcelona
  • Escola L'Arjau Vilanova i la Geltrú
  • Escola L'Arrabassada Tarragona
  • Escoles de l'Ateneu Igualadí Igualada
  • Escola L'Avet Terrassa
  • Escola Lavínia Barcelona
  • Escola L'Era de Dalt Tona
  • Escola Les Bases Manresa
  • Escola Les Fontetes Cerdanyola del Vallès
  • Escola Les Oliveres Cabrera d'Anoia
  • Escola Les Parellades Sant Pere de Ribes
  • Escola Les Roques Blaves Esparreguera
  • Escola Les Savines Cervera
  • Institut Escola Les Vinyes Castellbisbal
  • Escola L'Espill Manresa
  • Institut L'Estatut Rubí
  • Lestonnac Barcelona
  • Col•legi Lestonnac Mollet del Vallès
  • Col•legi Lestonnac - l'Ensenyança Tarragona
  • Col•legi Lestonnac Badalona Badalona
  • Escola Llebeig Vilobí del Penedès
  • Escola Llebetx Vilanova i la Geltrú
  • Escola Lledoner Granollers
  • FEDAC Lleida Lleida
  • Fundació Llor Sant Boi de Llobregat
  • Escola Lloret Barcelona
  • Institut Lluís de Peguera Manresa
  • Escola Lluís Millet Santa Coloma de Gramenet
  • Escolàpies Llúria Barcelona
  • Escola Lola Anglada Badalona
  • Escola L'Olivera Sant Cugat del Vallès
  • Escola L'Oreig Pallejà
  • Escola l'Univers Barcelona
  • Escola Pia Luz Casanova Barcelona
  • Escola Lys Barcelona
  • M. Ignasi Peraire Mollerussa
  • Escola Magraners Lleida
  • Escola Malagrida Olot
  • Institut Manuel de Montsuar Lleida
  • Escola del Mar Barcelona
  • Mare de Déu de la Mercè Sant Ramon
  • Mare de Déu de l'Assumpció Badalona
  • Escola Mare de Déu de Montserrat Olesa de Montserrat
  • Mare de Déu de Montserrat Les Borges Blanques
  • Mare de Déu del Carme El Prat de Llobregat
  • Vedruna Mare de Déu del Carme Santa Coloma de Queralt
  • Col•legi Mare de Déu del Carme Tarragona
  • Vedruna Mare de Déu del Lledó Valls
  • Institut Escola Mare de Déu del Portal Batea
  • Escola Mare Nostrum Barcelona
  • Escola Margalló Castelldefels
  • Escola Maria Auxiliadora Barcelona
  • Col•legi Maria Auxiliadora Terrassa
  • Escola Marià Galí i Guix Terrassa
  • Escola Marianao Sant Boi de Llobregat
  • Escola Marillac Barcelona
  • Maristes Girona Girona
  • Institut Escola Marta Mata Torelló
  • Escola Mas Maria Cabrils
  • Escola Mas Prats Palafolls
  • Escola Mas Rampinyo Montcada i Reixac
  • Institut Matadepera Matadepera
  • Escola Mestre Enric Gibert i Camins Barcelona
  • Escola Mil•lenari Cardedeu
  • Escola Miquel Utrillo Sitges
  • Mireia Barcelona
  • MM. Concepcionistes Barcelona
  • Escola Mogent Montornès del Vallès
  • Institut Moisès Broggi Barcelona
  • Centre d'Estudis Mollet Mollet del Vallès
  • Institut Mont Perdut Terrassa
  • Escola Montagut Vilafranca del Penedès
  • Escola Montagut Santa Susanna
  • Escola Montanyans Castellet i la Gornal
  • Institut Montbui Santa Margarida de Montbui
  • Escola Montbuí Caldes de Montbui
  • FEDAC Montcada Montcada i Reixac
  • Institut Montgròs Sant Pere de Ribes
  • Escola Montnegre La Batllòria (Sant Celoni)
  • Escola Mont-roig Balaguer
  • ZER Montsant - Serra de Prades Cornudella de Montsant
  • Escola Montseny Barcelona
  • Col•legi Montserrat Barcelona
  • Institut Montserrat Colomer Sant Esteve Sesrovires
  • Escola Montserrat Solà Mataró
  • Escola Montserratina Viladecans
  • Escola Mossèn Jacint Verdaguer Barcelona
  • Escola Mowgli Igualada
  • Escola Nabí Barcelona
  • Institut Narcís Monturiol Barcelona
  • Escola Nausica Barcelona
  • Institut Nicolau Copènic Terrassa
  • Escola Nou de Quart Quart
  • Nou Patufet, sccl Barcelona
  • Escola Nova de Maçanet de la Selva Maçanet de la Selva
  • Escola Ntra. Sra. de Lurdes Barcelona
  • Col•legi Oms i de Prat Manresa
  • Escola Paco Candel L'Hospitalet de Llobregat
  • Col•legi Padre Damián SSCC Barcelona
  • Escola Paidos Sant Fruitós de Bages
  • Escola Vedruna Palafrugell Palafrugell
  • Escola Parc de l'Aigua Lleida
  • Escola del Parc Prat del Llobregat
  • Col.legi Pare Enric d'Ossó L'Hospitalet de Llobregat
  • Escola Patufet St. Jordi - Francesc Batallé i Aragonès L'Hospitalet de Llobregat
  • Escola Pau Claris La Seu d'Urgell
  • Institut Pau Claris Barcelona
  • Escola Pau Vila Esparreguera
  • Escola Pepa Colomer (El Prat 1) El Prat de Llobregat
  • Escola Pericot Girona
  • Escola Peter Pan Barcelona
  • Institut Escola Pi del Burgar Reus
  • Escola Pi d'en Xandri Sant Cugat del Vallès
  • Escola Pia Balmes Barcelona
  • Escola Pins del Vallès Sant Cugat del Vallès
  • Escola Pit-Roig Barcelona
  • Escola Pla de les vinyes Santa Coloma de Cervelló
  • Institut Pla Marcell Cardedeu
  • Escola del Poble Nou del Delta El Poble Nou del Delta (Amposta)
  • Escola Poble-sec Barcelona
  • Escola Polinyà Polinyà
  • Escola Pompeu Fabra Reus
  • Escola Pompeu Fabra Barcelona
  • Escola Pont de la Cadena Molins de Rei
  • Escola Pont de l'Arcada Olesa de Bonesvalls
  • Escola Pràctiques Barcelona
  • Escola Prat de la Riba Reus
  • Escola Primavera Santa Coloma de Gramenet
  • Escola Proa Barcelona
  • Centre Educatiu Projecte Barcelona
  • Escola Puig Cavaller Gandesa
  • Escola Puig-Agut Manlleu
  • Pureza de Maria Sant Cugat del Vallès
  • Escola Rambleta del Clot Barcelona
  • Escola Ramon Llull Barcelona
  • Escola Ramon Macip-Dolors Granés Cardedeu
  • Ramon Pont Terrassa
  • Escola Rellinars Rellinars
  • Escola Renaixença Els Hostalets de Pierola
  • Escola Ribatallada Sabadell
  • Escola Ridolaina Montellà i Martinet
  • Escola Riera de Ribes Sant Pere de Ribes
  • Vedruna Ripoll Ripoll
  • Associació Escola Rocaprevera Torelló
  • Escola Rosa Campà Montferrer
  • Escola Roser Capdevila Polinyà
  • Escola Roser Capdevila Terrassa
  • Escola Rubió i Ors Reus
  • Escola Pia Sabadell Sabadell
  • Escola Sadako Barcelona
  • Escola pública Sagrada Família Barcelona
  • Sagrada Família Barcelona
  • Escola Sagrada Família Caldes d'Estrac
  • Escola Sagrada Família El Masnou
  • Sagrat Cor Diputació Barcelona
  • Sagrat Cor Sarrià Barcelona
  • Escola Sagrats Cors Centelles
  • Institut Salas i Xandri Sant Quirze del Vallès
  • Salesià de Sant Josep Barcelona
  • Escola Pia Salt Salt
  • Escola Salvador Espriu Badalona
  • Escola Salvador Espriu Vidreres
  • Institut Samuel Gili i Gaya Lleida
  • Centre Escolar San Francisco Barcelona
  • FEDAC Sant Andreu Barcelona
  • Escola Pia Sant Antoni Barcelona
  • Escola Sant Climent Sant Climent de Llobregat
  • Escola Sant Domènec Santa Margarida i Els Monjos
  • Escola Sant Esteve de Guialbes Vilademuls
  • Escola Sant Felip Neri Barcelona
  • Col•legi Sant Gabriel Viladecans Viladecans
  • Escola Sant Gervasi Cooperativa Mollet del Vallès
  • Escola Sant Ignasi Manresa
  • Sant Ignasi - Jesuïtes Sarrià Barcelona
  • Escola Sant Jaume de la FEP L'Hospitalet de Llobregat
  • Escola Sant Jordi Vilanova i la Geltrú
  • Institut Escola Sant Jordi Vilassar de Dalt
  • Escola Sant Jordi Sant Julià del Llor i Bonmatí
  • Escola Sant Jordi -ZER Subirats- Sant Pau d'Ordal (Subirats)
  • Col•legi Sant Josep Navàs
  • Col•legi Sant Josep - Carmelites Missioneres Gràcia Barcelona
  • Escola Sant Josep Oriol Barcelona
  • Sant Josep Teresianes - Gràcia Barcelona
  • Escola Sant Llàtzer Tortosa
  • Escola Sant Llorenç Guardiola de Berguedà
  • Secció d'Institut de Sant Llorenç de Morunys Sant Llorenç de Morunys
  • Escola Sant Marc Bassacs (Gironella)
  • Escolapies Sant Martí Barcelona
  • Escola Sant Martí Barcelona
  • Escola Sant Martí Puig-reig
  • Escola Sant Miquel Cornellà de Llobregat
  • Escola Sant Nicolau Sabadell
  • Escola Sant Pau Sant Pol de Mar
  • Sant Pere Claver - Jesuïtes Poble Sec Barcelona
  • Institut de Sant Pol de Mar Sant Pol de Mar
  • Col•legi Sant Vicenç Sant Vicenç dels Horts
  • Escola Santa Caterina Vinyols i els Arcs
  • La Salle Santa Coloma de Farners Santa Coloma de Farners
  • Santa Dorotea Barcelona
  • Escola Santa Eulàlia Cornellà de Llobregat
  • Santa Maria Blanes
  • Santa Teresa - Ganduxer Barcelona
  • Escola Santiago Ramón y Cajal L'Hospitalet de Llobregat
  • Escola Seat Barcelona
  • Escola Setelsis Solsona
  • Institut de Sils Sils
  • Escola Simeó Rabasa Martorelles
  • Escola Sinera Arenys de Mar
  • Escola Pia Sitges Sitges
  • Escola Solc Barcelona
  • Escola Soler de Vilardell Sant Celoni
  • Súnion Barcelona
  • Escola Tàber Barcelona
  • Escola Pia Tàrrega Tàrrega
  • EESA/CPD Institut del Teatre Barcelona
  • Escola Tecnos Terrassa
  • Escola Teresa Altet Rubí
  • Salesians Terrassa Terrassa
  • Escola Pia de Terrassa Terrassa
  • Escola Thau Barcelona Barcelona
  • Escola Thau Sant Cugat Sant Cugat del Vallès
  • Escola Timbaler del Bruc Barcelona
  • Escola Vedruna Tona Tona
  • Institut de Tordera Tordera
  • ZER Tres Branques Castellolí
  • Escola Turó de Can Mates Sant Cugat del Vallès
  • Institut Vacarisses Vacarisses
  • Escola Vall de Lord Sant Llorenç de Morunys
  • Escola Vall de Néspola Mura
  • Escola Vall de Palau Sant Andreu de la Barca
  • Escola Vall-Llobrega Vall-Llòbrega
  • Verge de la Salut Sant Feliu de Llobregat
  • Col•legi Verge del Roser Vallirana
  • Escola Vic Centre Vic
  • Escola Vicente Ferrer Sant Boi de Llobregat
  • Escola Vila Olímpica Barcelona
  • Escola Virolai Barcelona
  • Escola Virolet Sabadell
  • Escola Vora del Mar Cubelles
  • Voramar Barcelona
  • Escola Taller Xalest Sabadell
  • Escola Xarau Cerdanyola del Vallès
  • Escola Xoriguer Centelles
Equip